Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 43,35 zł
Tork

Czyściwo włókninowe wielozadaniowe Tork 510478 Białe 1 warstwa System W4

Produkt niedostępny
  • Czyściwo włókninowe marki Tork to uniwersalny produkt do usuwania zabrudzeń różnego pochodzenia.
  • Produkt jest wytrzymały oraz bardzo chłonny, co ułatwia wykonywanie codziennych czynności.
Identyfikator Systemu Tork W4 - Dozowniki / Czyściwa w składce/odcinkach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 130
Ilość opakowań w kartonie 5
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 35,5 cm x 42,8 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonane z wytrzymalej i odpornej włókniny

Jednowarstwowe czyściwo marki Tork wykonane zostało z wytrzymałej włókniny, odpornej na rozrywanie nawet podczas zamoczenia. Miękka oraz elastyczna struktura ułatwia wycieranie trudno dostępnych powierzchni, a także niewielkich elementów o nieregularnej strukturze.

Produkt szybko wchłania wodę oraz plamy z oleju, co znacznie zwiększa jego wydajność. Możliwość wielokrotnego użytkowania ogranicza natomiast koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Specjalistyczna technologia exelCLEAN®

Specjalistyczna technologia exelCLEAN® przyspiesza czyszczenie powierzchni oraz sprawia, że osiągnięte efekty są w pełni profesjonalne.

Czyściwo włókninowe marki Tork nie pyli oraz nie pozostawia śladów, dzięki czemu może być wykorzystywane podczas czyszczenia okien i szklanych powierzchni, a także delikatnych przedmiotów.

Produkt idealnie sprawdzi się do wycierania rąk i powierzchni w branży przemysłowej i gastronomicznych, a także w warsztatach usługowych i myjniach samochodowych.

Czyściwo marki Tork jest kompatybilne z dozownikami Tork w systemie W4

Wykorzystanie dozowników nie tylko znacznie ułatwia pracę, ale również chroni czyściwo przed zabrudzeniem, co podnosi poziom higieny. Oryginalne dozowniki dodatkowo umożliwiają pobieranie odcinków nawet jedną ręką oraz ograniczają ich nadmierne zużycie.

Wygodne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie paczek, a także ich otwieranie i późniejszą utylizację.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.