Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 102,44 zł
Tork

Czyściwo włókninowe wielozadaniowe Tork 510237 Niebieskie 1szt. 1 warstwa 152m System W1, W2, W3

Produkt niedostępny
  • Czyściwo włókninowe marki Tork w pojemnej roli to wszechstronny produkt do wycierania i oczyszczania dowolnych powierzchni.
  • Produkt jest wytrzymały oraz chłonny, co pozwala szybko osiągnąć profesjonalne efekty.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach, Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych, Tork W3 - Dozowniki / Czyściwa w rolach kombii
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 400
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 32 cm x 38 cm
Długość rolki 152 m
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Technologia excelCLEAN®

Dzięki wytrzymałej strukturze oraz wysokiej chłonności produktu, czyściwo pozwala osiągać szybko profesjonalne efekty podczas czyszczenia powierzchni, maszyn i innych elementów. Dla poprawy efektów czyściwo nie pyli oraz nie pozostawia śladów i smug na wycieranych powierzchniach.
Produkt z łatwością wchłania plamy z olejów, tłuszczów oraz innych płynów.

Wytrzymała struktura czyściwa włókninowego w roli

Produkt wykonany jest z odpornej na rozrywanie włókniny, co ułatwia szorowanie powierzchni. Duża elastyczność i miękkość czyściwa pozwala natomiast czyścić trudno dostępne części oraz niewielkie elementy o nieregularnych kształtach.

Dozowniki stojące i ścienne Tork W1, W2 i W3

Wykorzystanie czyściwa wraz z dozownikami stojącymi lub ściennymi Tork pozwala nie tylko podnieść poziom higieny, ale również ograniczyć zużycie produktu podczas pracy. Dozowniki zabezpieczają dodatkowo czyściwo przed zamoczeniem lub zabrudzeniem.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.