Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 260,49 zł
Tork

Czyściwo włókninowe o niskiej pylności Tork 190494 Turkusowe 1szt. 1 warstwa 180m System W1, W2, W3

Produkt niedostępny
  • Wytrzymałe czyściwo włókninowe marki Tork w turkusowym kolorze o uniwersalnym zastosowaniu.
  • Czyściwo nie pyli oraz nie pozostawia śladów, dzięki czemu sprawdzi się podczas czyszczenia delikatnych powierzchni.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach, Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych, Tork W3 - Dozowniki / Czyściwa w rolach kombii
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 500
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 27,5 cm x 36 cm
Długość rolki 180 m
Kolor Seledynowy

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonane z wytrzymałej włókniny

Czyściwo marki Tork zostało wykonane z wytrzymałej włókniny, która zachowuje swoją strukturę nawet podczas zamoczenia. Dodatkowo może być stosowane z detergentami oraz rozpuszczalnikami do czyszczenia smarów, olejów lub farby.

Czyściwo jest miękkie oraz przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry dłoni podczas tarcia lub szorowania.

Wysoka wytrzymałość i wydajność

Produkt charakteryzuje się wysoką chłonnością, co umożliwia szybkie oraz łatwe usuwanie plam z wody lub olejów. Cecha ta wraz z wysoką wytrzymałością znacznie zwiększa wydajność produktu, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Czyściwo włókninowe marki Tork wyróżnia się strukturą, która nie pyli oraz nie pozostawia śladów. Może więc być wykorzystywane do mycia delikatnych powierzchni, a także szyb i okien.

Wysoka elastyczność produktu

Wysoka elastyczność produktu sprawia, że bez problemu wyczyścimy nim trudno dostępne miejsca oraz niewielkie detale o nieregularnej fakturze.

Czyściwo włókninowe marki Tork idealnie współpracuje z dozownikami stojącymi lub ściennymi marki Tork w systemie W1, W2 i W3. Wykorzystanie dozowników nie tylko znacznie ułatwia pracę, ale również podnosi poziom higieny i chroni ręczniki przed zabrudzeniem.

Dozowniki umożliwiają pobieranie kolejnych odcinków czyściwa nawet jedną ręką, dzięki czemu zawsze są w gotowości do użytkowania. Wymiana wkładów jest szybka oraz intuicyjna, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.