Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 93,58 zł
Tork

Czyściwo włókninowe o niskiej pylności Tork 190478 Turkusowe 600szt. 1 warstwa System W4

Produkt niedostępny
  • Czyściwo włókninowe renomowanej marki Tork o niskiej pylności to wydajny sposób na wycieranie rąk i powierzchni.
  • Produkt ma wytrzymałą strukturę, dzięki czemu może być stosowany z większością detergentów i rozpuszczalników.
Identyfikator Systemu Tork W4 - Dozowniki / Czyściwa w składce/odcinkach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 120
Ilość opakowań w kartonie 5
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 35,5 cm x 42,8 cm
Kolor Seledynowy

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

 

Czyściwo marki Tork wykonane jest z wytrzymałej oraz chłonnej włókniny

Zachowuje ona swoją strukturę nawet podczas tarcia i zamoczenia. Produkt może więc być wykorzystywany do wielu czynności związanych z usuwaniem zabrudzeń oraz osuszaniem rąk i powierzchni.

Czyściwo może być wykorzystywane wraz z detergentami i rozpuszczalnikami do usuwania resztek farby oraz zabrudzeń z olejów lub smarów. Produkt nie pyli oraz nie pozostawia śladów, dlatego sprawdzi się również podczas czyszczenia szklanych powierzchni.

 

Czyściwo włókninowe marki Tork ma chłonną oraz elastyczną strukturę

Pozwala to na wycieranie nawet trudno dostępnych elementów oraz niewielkich przedmiotów o nieregularnych kształtach.

Czyściwo włókninowe to świetna alternatywa dla bawełnianych ścierek i szmat, które wymagają częstego prania. Produkt jest bardzo wydajny, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Czyściwo włókninowe marki Tork idealnie współpracuje z dozownikami Tork w systemie W4

Wykorzystanie dozowników zabezpiecza czyściwo przed zabrudzeniem, a także ułatwia dozowanie odcinków nawet jedną ręką podczas wykonywanych czynności. Jest to więc sprawdzony sposób na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pracy, a także podniesienie poziomu higieny.

Produkty pakowane są w wygodne plastikowe opakowania, które zwiększają poziom higieny oraz ułatwiają przenoszenie produktu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.