Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 77,48 zł
Tork

Czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń Tork 130045 Białe 1szt. 2 warstwy 510m System W1

Produkt niedostępny
  • Czyściwo papierowe o uniwersalnym zastosowaniu marki Tork. Idealnie sprawdzi się w gastronomii oraz warsztatach samochodowych lub przemysłowych.
  • Wytrzymałe czyściwo Tork zachowuje nienaruszoną strukturę nawet w trakcie wycierania mokrych powierzchni.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1500
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 23,5 cm x 34 cm
Długość rolki 510 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Doskonała chłonność oraz wytrzymałość sprawiają, że czyściwo Tork idealnie sprawdza się do wycierania średnio zabrudzonych powierzchni

2-warstwowe czyściwo papierowe Tork zostało wykonane z miękkiej i wytrzymałej celulozy oraz zwiększającej jej chłonność wysokiej jakości makulatury. Dzięki wykorzystaniu technologii QuickDry czyściwo jest więc mocne i bardzo wydajne.

Czyściwo papierowe Tork nie pyli oraz nie zostawia smug, dlatego chętnie wykorzystuje się je do mycia i polerowania powierzchni szklanych.

Dzięki znacznym właściwościom chłonnym czyściwo idealnie zbiera wodę i oleje

Sprawdza się więc również w zakładach przemysłowych i usługowych, a także warsztatach samochodowych. Produkt posiada certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością. Gwarantuje więc bezpieczeństwo w trakcie użytkowania w branży gastronomicznej. Czyściwo papierowe odgrywa ważną rolę w zachowaniu odpowiedniego poziomu higieny, a także czystości rąk, blatów oraz przyborów kuchennych.

Czyściwo współpracuje z systemem dozowników Tork W1 dostępnych w wersji ściennej oraz stojącej. Wszechstronne zastosowanie umożliwia dopasowanie właściwych dozowników do swoich potrzeb, dzięki czemu ręczniki są zawsze pod ręką. Wygodne dozowanie zwiększa wydajność produktu, zapewniając optymalny komfort pracy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.