Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 108,33 zł
Tork

Czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń Tork 130044 Białe 6szt. 2 warstwy 125m System M2

Cena:

108,33 zł 133,25 zł brutto
Produkt dostępny
  • Czyściwo papierowe o uniwersalnym zastosowaniu znanej marki Tork. Idealne do usuwania średnich zabrudzeń oraz mokrych plam.
  • Produkt wyróżnia się na tle konkurencji doskonałą chłonnością, a także wytrzymałością nawet podczas zamoczenia.
Identyfikator Systemu Tork M2 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 368
Ilość opakowań w kartonie 6
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 23,5 cm x 34 cm
Długość rolki 125 m
Kolor Biały

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo papierowe marki Tork składa się z 2 warstw celulozowo-makulaturowych

Wysokiej jakości celuloza sprawia, że czyściwo jest miękkie oraz wytrzymałe, natomiast makulatura dodatkowo zwiększa jego chłonność. Warstwy połączone są ze sobą za pomocą innowacyjnej technologii TAD z użyciem niewielkiej ilości kleju tworzącego linie przypominające włókna.

Wykorzystana technologia QuickDry sprawia, że czyściwo papierowe Tork jest mocniejsze oraz bardziej chłonne w porównaniu z produktami konkurencyjnymi. Cechy te wpływają na znaczną wydajność oraz minimalizację odpadów i kosztów zakupu.

Wykorzystana w większości produktów technologia Tork Easy Handling™ ułatwia higieniczne przenoszenie paczek przez personel sprzątający, a także ich otwieranie i utylizację po zużyciu.

Produkt jest w pełni kompatybilny z systemem dozowników Tork M2

Umożliwiają one łatwą oraz optymalną aplikację odcinków. Dozowniki są łatwe w obsłudze oraz w utrzymaniu czystości. Producent oferuje wiele uniwersalnych kolorów, a także prosty, funkcjonalny design.

Czyściwo papierowe idealnie sprawdza się do wycierania brudnych powierzchni, blatów, a także niewielkich elementów. Produkt został dopuszczony do kontaktu z żywnością. Może więc być wykorzystywany w gastronomii do wycierania rąk i blatów.

Ktosinka

Dobry do codziennego sprzątania

Jest to dobry dwuwarstwowy papier, nieco szorstki, w skrócie, niezbyt miękki. Używam go w domu, w kuchni. Dobrze wchłania, nie rozrywa się łatwo nawet nasiąknięty do granic możliwości. To dobry produkt. Cena mogłaby być nieco niższa, niemniej polecam

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.