Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 129,63 zł
Tork

Czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń Tork 130040 Białe 1szt. 2 warstwy 510m System W1

Produkt niedostępny
  • Czyściwo papierowe w dużej roli marki Tork to bezcenna pomoc w usuwaniu średnich zabrudzeń oraz w osuszaniu rąk.
  • Produkt jest wytrzymały i odporny na rozrywanie nawet podczas zamoczenia, co znacznie podnosi jego wydajność.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Dwie warstwy, Trzy warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1500
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 36,9 cm x 34 cm
Długość rolki 510 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Technologia QuickDry dla zapewnienia profesjonalnych efektów

Innowacyjna technologia sprawia, że czyściwo papierowe marki Tork jest wielozadaniowe. Wyjątkowo wytrzymała struktura oraz wysoka chłonność gwarantują profesjonalne rezultaty.
Czyściwo idealnie sprawdza się podczas osuszania rąk oraz wycierania mokrych plam i zabrudzeń z blatów, stołów oraz maszyn.

Czyściwo podnosi poziom higieny i bezpieczeństwo pracy

Wykorzystanie czyściwa papierowego wraz z dozownikami stojącymi lub ściennymi, dopasowanymi do rodzaju wykonywanych czynności, umożliwia dozowanie odcinka po odcinku, co znacznie podnosi poziom higieny.
Posiadanie czyściwa papierowego w zasięgu wzroku ułatwia wycieranie oraz oczyszczanie dłoni podczas wykonywanych czynności, co zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Wygodne przenoszenie

Opakowanie Tork Easy Handling™ z praktyczną rączką ułatwia przenoszenie rolek z miejsca na miejsce, a także ich odpakowywanie.

Paolo

To czego potrzebowałem

Kupiłem do czyszczenia po spacerach psa z brudu i wilgoci na łapach i brzuchu w miesiącach zimowych. Ściereczki są cienkie, ale bardzo dobrze chłoną wodę i błoto. To był dobry wybór!

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.