Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 125,93 zł
Tork

Czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń Tork 101250 Białe 6szt. 2 warstwy 160m System M2

Produkt niedostępny
  • Czyściwo wykonane z wytrzymałej i miękkiej celulozy oraz chłonnej makulatury renomowanej marki Tork, znanej z wysokiej jakości produktów higienicznych.
  • Produkt idealnie chłonie wodę i oleje, a także usuwa zabrudzenia o średnim stopniu nasilenia.
Identyfikator Systemu Tork M2 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 457
Ilość opakowań w kartonie 6
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 24,5 cm x 35 cm
Długość rolki 160 m
Kolor Biały

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Staranne połączenie warstw sprawia, że czyściwo nie rozdwaja się w trakcie użytkowania

Czyściwo papierowe Tork to uniwersalny materiał do usuwania plam i zabrudzeń. Zostało wykonane z dwóch warstw celulozy oraz makulatury. Zawartość celulozy odpowiada za wysoką wytrzymałość nawet podczas zamoczenia, a także dużą miękkość i delikatność produktu. Dobrego gatunku makulatura natomiast znacznie zwiększa chłonność czyściwa. Produkt jest świetną alternatywą dla bawełnianych szmat lub czyściwa włókninowego.

Wysoka chłonność produktu sprawia, że czyściwo papierowe Tork świetnie sprawdza się podczas wycierania zabrudzonych powierzchni.

Wizytówką firmy Tork jest system Tork Easy Handling™, który ułatwia przenoszenie paczek z produktem, a także ich otwieranie i późniejszą utylizację.

Czyściwo Tork nie pyli oraz nie pozostawia śladów, a także posiada certyfikaty dopuszczające produkt do kontaktu z żywnością

Jest więc chętnie wykorzystywane w branży gastronomicznej do wycierania rąk, blatów oraz narzędzi kuchennych. Korzystanie z czyściwa papierowego w trakcie pracy znacznie podnosi poziom higieny, a także zapobiega powstawaniu zakażeń bakteryjnych.

Czyściwo papierowe marki Tork jest kompatybilne z dozownikami marki Tork w systemie M2. Wygodne oraz proste w obsłudze dozowniki umożliwiają aplikację kolejnych odcinków papieru nawet jedną ręką, co znacznie ułatwia pracę oraz podnosi komfort użytkowania.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.