Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 101,02 zł
Tork

Czyściwo papierowe do podstawowych zadań Tork 605472 Białe 2szt. 2 warstwy 400,1m System W1

Cena:

101,02 zł 124,25 zł brutto
Produkt dostępny
  • Duże rolki czyściwa papierowego o uniwersalnym zastosowaniu znanej oraz cenionej na całym świecie firmy Tork.
  • Wytrzymała struktura nie ulega rozerwaniu nawet w trakcie zamoczenia, co minimalizuje ilość odpadów oraz generuje znaczne oszczędności w zakupie środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 1143
Ilość opakowań w kartonie 2
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 24 cm x 35 cm
Długość rolki 400,05 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo Tork wykonane jest z dwóch warstw celulozy, dzięki czemu jest miłe i miękkie w dotyku, a jednocześnie wytrzymałe na rozerwanie

Doskonała chłonność sprawia, że czyściwo papierowe Tork bez problemu usunie rozlaną wodę lub olej, a także średnie zabrudzenia.

Wysoka wydajność produktu oraz pojemna rolka sprawiają, że czyściwo sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne są duże ilości produktu o doskonałych właściwościach adsorpcyjnych. Czyściwo sprawdzi się więc w miejscach, gdzie potrzebny jest ekonomiczny produkt o jak najlepszej jakości.

Produkt posiada certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością

Jest więc chętnie wykorzystywany w dużych kuchniach przemysłowych oraz gastronomii, gdzie umożliwia wycieranie rąk, powierzchni oraz narzędzi. Dzięki swojemu uniwersalnemu wykorzystaniu oraz właściwościach czyściwo sprawdza się w usuwaniu pyłów i zabrudzeń w warsztatach samochodowych, przemysłowych oraz usługowych.

Czyściwo papierowe Tork współpracuje z dozownikami Tork w systemie W1. Dostępne dozowniki stojące i ścienne są zawsze pod ręką, umożliwiając aplikację optymalnej ilości czyściwa nawet jedną ręką. Dodatkowo zwiększają komfort i bezpieczeństwo pracy, jednocześnie dbając o właściwy poziom higieny.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.