Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 89,23 zł
Tork

Czyściwo papierowe do podstawowych zadań Tork 150109 Brązowe 1szt. 1 warstwa 1000m System W1

Cena:

89,23 zł 109,75 zł brutto
Produkt dostępny
  • Czyściwo Tork z brązowego papieru sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dobry produkt w przystępnej cenie.
  • Duża, wydajna rolka wystarcza na długi czas, co znacznie ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Makulatura
Wymiary szer: 33 cm
Długość rolki 1000 m
Kolor Brązowy

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo marki Tork wykonane zostało z jednej warstwy papieru o doskonałej chłonności

Sprawdza się zarówno do wycierania rąk, jak i oczyszczania powierzchni z wody, olejów lub lekkich zabrudzeń. Duża rolka gwarantuje wysoką wydajność produktu, bez konieczności częstej wymiany wkładów. Czyściwo z brązowego papieru sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie zużywa się dużo szmat bawełnianych lub czyściwa włókninowego, a istotne są koszty zakupu środków higienicznych.

Produkt posiada stosowne certyfikaty dopuszczające go do kontaktu z żywnością. Z powodzeniem można go więc stosować w branży gastronomicznej do osuszania rąk, wycierania blatów, akcesoriów oraz sprzętu kuchennego. Czyściwo nie pyli, nie pozostawia śladów oraz nie rysuje wycieranych powierzchni.

Wymiana rolek w dozownikach jest bardzo łatwa i zajmuje niewiele czasu

Z racji na swoje uniwersalne zastosowanie, czyściwo papierowe Tork jest chętnie wykorzystywane w wielu warsztatach samochodowych i usługowych, a także zakładach przemysłowych, gdzie stoi na straży jak najwyższego poziomu higieny.

Czyściwo papierowe Tork warto stosować z systemem dozowników stojących lub ściennych Tork W1. Wykorzystanie dozowników umożliwia aplikację kolejnych odcinków nawet jedną ręką, co znacznie usprawnia codzienną pracę. Dodatkowo czyściwo znajduje się zawsze pod ręką.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.