Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 73,62 zł
Tork

Czyściwo papierowe do podstawowych zadań Tork 120144 Żółte 11szt. 1 warstwa 115m System M1

Cena:

73,62 zł 90,55 zł brutto
Produkt dostępny
  • Ekonomiczne czyściwo papierowe do zadań podstawowych firmy Tork, odpowiadającej na potrzeby higieniczne i ekonomiczne każdego zakładu.
  • Czyściwo makulaturowe w roli charakteryzuje się dużą chłonnością oraz wytrzymałością nawet w trakcie zamoczenia.
Identyfikator Systemu Tork M1 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania mini
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość opakowań w kartonie 11
Materiał Makulatura
Wymiary szer: 20,5 cm
Długość rolki 115 m
Kolor Żółty

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo nie pyli oraz nie pozostawia irytujących śladów

Jednowarstwowe czyściwo marki Tork zostało wykonane z dobrej jakości, żółtej makulatury, która gwarantuje chłonność wody, olejów oraz brudu. Uniwersalne właściwości sprawiają, że może być wykorzystywane w wielu zakładach i instytucjach.

Czyściwo papierowe Tork sprawdzi się w miejscach, gdzie czynnik ekonomiczny jest szczególnie istotny, a wysoka estetyka produktów nie jest konieczna. Zaleca się więc jego stosowanie w warsztatach samochodowych i usługowych, a także zakładach przemysłowych charakteryzujących się wysokim zużyciem produktu.

Produkt posiada certyfikaty dopuszczające go do kontaktu z żywnością

Może więc być wykorzystywany w gastronomii do wycierania blatów, narzędzi i powierzchni, a także osuszania rąk.

Czyściwo papierowe idealnie współpracuje z systemem dozowników Tork M1. Urządzenia umożliwiają pobranie nawet jedną ręką dokładnie tyle papieru, ile jest potrzebne w danej sytuacji. Wykorzystanie dozowników nie tylko zwiększa poziom higieny, ale również komfort i bezpieczeństwo pracy.

Praktyczne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia codzienną pracę personelowi. Wygodna rączka umożliwia przenoszenie, a praktyczne otwieranie nie wymaga użycia noża lub nożyczek.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.