Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 99,76 zł
Tork

Czyściwo papierowe do podstawowych zadań Tork 120123 Białe 11szt. 1 warstwa 120m System M1

Produkt niedostępny
  • Czyściwo papierowe marki Tork wykonane z białej makulatury to produkt, który sprawdzi się podczas wykonywania podstawowych zadań związanych z wycieraniem i czyszczeniem.
  • Produkt stanowi oszczędne rozwiązanie w miejscach, gdzie szczególnie istotne są koszty zakupu środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork M1 - Dozowniki / Ręczniki/ Czyściwa centralnego dozowania mini
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość opakowań w kartonie 11
Materiał Makulatura
Wymiary szer: 21,5 cm
Długość rolki 120 m
Kolor Biały

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo papierowe do podstawowych zadań to sprawdzone i oszczędne rozwiązanie

Czyściwo Tork zostało wykonane z jednej warstwy makulatury w estetycznym, białym kolorze, która świetnie wchłania wodę oraz mokre plamy. Idealnie sprawdza się więc do osuszania rąk oraz wycierania mokrych powierzchni.

Produkt to wydajne oraz oszczędne rozwiązanie, które spełnia swoje podstawowe funkcje, jednocześnie pozwalając na znaczne oszczędności pieniężne.

Wykorzystanie czyściwa papierowego z dozownikami zwiększa wydajność

Ponadto dozowniki w systemie Tork M1 to sprawdzony sposób na ochronę produktu przed zabrudzeniem i zamoczeniem, co znacznie podnosi poziom higieny.

Opcja dozowania ciągłego ułatwia pobieranie nawet jedną ręką dokładnie takiej ilości czyściwa, jaka jest potrzebna, a wskaźnik zużycia informuje nas o konieczności wymiany wkładu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.