Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 112,80 zł
Tork

Tork czyściwo papierowe do dozownika uszczelnionego Tork 291350

Cena:

112,80 zł 138,75 zł brutto
Produkt dostępny
  • Makulaturowe czyściwo papierowe do uszczelnianych dozowników Tork to ekonomiczne rozwiązanie, zaspokajające podstawowe potrzeby użytkowników.
  • Duża oraz pojemna rolka gwarantuje rzadką wymianę wkładów w dozownikach, co pozwala oszczędzić wiele czasu personelu sprzątającego.
Identyfikator Systemu Tork W6
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 4
Materiał Makulatura
Wymiary 19,5 cm x 24,1 cm
Długość rolki 350 m
Kolor Naturalny

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo papierowe z ekologicznych surowców

Produkt wykonany jest w pełni z jednej warstwy makulatury, która nie jest poddawana procesowi wybielania oraz barwienia. Jest to więc nie tylko ekonomiczne rozwiązanie, ale również sposób na wyrażenie swojej troski o środowisko naturalne.

Czyściwo papierowe charakteryzuje się wysoką chłonnością oraz wytrzymałością, co znacznie wpływa na jego wydajność. Produkt jest miękki w dotyku i nie podrażnia skóry dłoni podczas osuszania rąk.

Zaspokojenie podstawowych potrzeb w korzystnej cenie

Wykorzystanie czystych surowców z recyklingu pozwala na ograniczenie kosztów zakupu czyściwa papierowego.

Produkt świetnie sprawdza się podczas codziennych czynności, takich jak wycieranie rąk lub blatów i narzędzi z niewielkich zabrudzeń.

Bardzo pojemne oraz długie rolki redukują konieczność częstej wymiany wkładów w uszczelnianych dozownikach Tork, co pozwala oszczędzić czas personelu sprzątającego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.