Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 106,20 zł
Premium
Tork

Chusteczki higieniczne ekstra miękkie Tork 140280 Białe 3000szt. 2 warstwy System F1

Produkt niedostępny
  • Miękkie oraz delikatne w dotyku chusteczki higieniczne marki Tork. Są łagodne dla skóry oraz nie powodują podrażnień.
  • Atrakcyjne pudełko z motywem dekoracyjnym i logo marki dodaje elegancji każdemu wnętrzu, co dodatkowo zwiększa zadowolenie z użytkowania.
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 100
Ilość opakowań w kartonie 30
Jakość Premium
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł: 20 x 20,8 cm
Kolor Biały

Dozownik do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wyjątkowa miękkość oraz delikatność wpływa na odczuwalny komfort skóry, a także brak podrażnień podczas użytkowania

Dwuwarstwowe chusteczki higieniczne renomowanej marki Tork to doskonała alternatywa dla klasycznych chusteczek dostępnych w sprzedaży. Innowacyjna technologia łączenia warstw zapobiega rozdwajaniu się chusteczek w trakcie użytkowania, co pozwala uniknąć niechcianej irytacji.

Chusteczki higieniczne Tork wykonane są z dobrej jakości celulozy, co wpływa na ich wytrzymałość na rozerwanie oraz gwarancję najwyższego poziomu chłonności. Dzięki temu idealnie spełniają swoją funkcję oraz są bardzo wydajne. Redukuje to ilość produkowanych odpadów oraz koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Chusteczki higieniczne sprawdzą się nie tylko w domowej łazience, ale również w hotelach, biurach lub gabinetach

Pudełka chusteczek higienicznych marki Tork pasują do wygodnych dozowników Tork w systemie F1, które zabezpieczają produkt przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Dozowniki w łatwy sposób można zamontować na ścianie lub postawić w ogólnie dostępnym miejscu.

Jedno opakowanie zawiera aż 100 arkuszy chusteczek higienicznych w eleganckim, płaskim pudełku z logo firmy Tork, co gwarantuje zapas na długi czas.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.