Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 44,91 zł
Premium
Tork

Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk Tork 420103 Przeźroczysty System S1

Produkt niedostępny
  • Alkoholowy preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk marki Tork, słynącej z wysokiej klasy środków higienicznych.
  • Produkt nie pozostawia kleistej powłoki oraz nie wysusza skóry dłoni podczas częstego użytkowania.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Produkt biobójczy
Ilość dawek 1000 doz
Ilość opakowań w kartonie 6
Jakość Premium
Pojemność 1000 ml
Kolor Bezbarwny

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Nawilża skórę dłoni

Alkoholowy preparat w żelu do dezynfekcji rąk o lekkiej konsystencji łatwo się rozprowadza na dłoniach oraz nie pozostawia nieprzyjemnej, lepkiej powłoki. Dodatkowo preparat nawilża skórę dłoni, co wyróżnia go na tle innych, konkurencyjnych produktów.

Produkt wykonany jest na bazie 80% alkoholu denaturowanego, dzięki czemu szybko dezynfekuje skórę dłoni, bez konieczności spłukiwania preparatu.

Preparat w żelu do dezynfekcji rąk wykazuje skuteczne działanie, zgodnie z normami EN1500, EN 12791 i EN 14476.

Idealny produkt odkażający dla pracowników

Żel alkoholowy to idealny produkt odkażający dla pracowników służby zdrowia i całego personelu medycznego. Dodatkowo spełnia wymagania pomieszczeń do dezynfekcji chirurgicznej. Produkt jest również chętnie wykorzystywany przez osoby podróżujące komunikacją miejską lub często korzystające z miejsc użytku publicznego.

Gwarancja wysokiej higieny

Szczelna buteleczka z wygodną, jednorazową pompką gwarantuje wysoką higienę preparatu oraz zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Dla poprawy efektu żel można wykorzystywać wraz z dozownikami marki Tork do mydła w płynie w systemie S1.

Marka Tork dokłada wszelkich starań, aby jej produkty były ekologiczne oraz przyjazne dla środowiska naturalnego. Alkoholowy preparat w żelu opakowany jest w butelkę, która zapada się do środka wraz ze zużyciem płynu, co pozwala zminimalizować ilość produkowanych odpadów.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.