Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 515,00 zł
Tork

Stojak na dezynfekcję Tork 511055 Czarny System F1,S1,S4

Produkt niedostępny
  • Stojak na dezynfekcję marki Tork gwarantuje łatwy oraz nieograniczony dostęp do środków dezynfekujących.
  • Nowoczesny design pasuje do każdego rodzaju łazienki, dzięki czemu produkt jest uniwersalny i ponadczasowy.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Materiał Aluminium
Ilość opakowań w kartonie 1
Wymiary wys x szer x gł stojaka: 167,7 x 45,9 x 19,5
Kolor Czarny

Pasujące wkłady:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Stojak na dezynfekcję zwiększa uznanie wśród gości

Elegancki stojak na środki dezynfekujące robi dobre wrażenie na gościach, pokazując im, że zależy Ci na ich bezpieczeństwie oraz dobrym samopoczuciu.
Ustawienie dozownika w widocznym miejscu to sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny w miejscu publicznym. 

Stojak na dezynfekcje z dozownikami Tork

Wielofunkcyjny stojak na dezynfekcję idealnie współpracują z dozownikami Tork z linii Image Design oraz Elevation. Produkt jest stabilny, dzięki czemu pasuje zarówno do dozowników manualnych, jak i sensorowych.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.