Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 7,40 zł
Tork

Serwetka dyspenserowa 30 x 33 cm Tork 10935 Biała 1 warstwa System N1

Cena:

7,40 zł 9,10 zł brutto
Produkt dostępny
  • Serwetki dyspenserowe marki Tork idealne do zastosowania w barach szybkiej obsługi, restauracjach oraz pubach.
  • Prosta, higieniczna aplikacja oraz wysoka chłonność sprawiają, że jest to rozwiązanie niezbędne w branży gastronomicznej.
Identyfikator Systemu Tork N1 - Dozowniki / Serwetki w składce na ladę Counterfold
Ilość szt. w opakowaniu 300
Ilość opakowań w kartonie 7200
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 30 x 33 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Jednowarstwowe, białe serwetki wykonane z wytrzymałej oraz miękkiej celulozy

Celuloza gwarantuje miękkość oraz nie wywołuje podrażnień nawet podczas częstego użytkowania. Serwetki dyspenserowane to świetne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych do serwowania niewielkich przekąsek i dań, np. w cukierniach lub lodziarniach, a także barach samoobsługowych.

Gładka struktura serwetek umożliwia umieszczenie na nich logo lub hasła reklamowego. Jak pokazują badania, aż 75% użytkowników czyta napisy zawarte na serwetkach podczas użytkowania. Jest to więc świetny sposób na promocję swojej oferty.

Ułożenie serwetek „na zakładkę” ułatwia dozowanie, a także znacznie zwiększa poziom higieny, zapobiegając powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych

Metoda ta dodatkowo istotnie ogranicza zużycie produktu, co minimalizuje koszty związane z zakupem środków higienicznych. Serwetki marki Tork pasują do estetycznych dozowników Tork w systemie N1. Urządzenia te dodatkowo zwiększają wygodę pobierania kolejnych odcinków serwetek, a także stoją na straży wysokiego poziomu higieny.

Produkt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania przy jednoczesnym niskim koszcie zakupu. Jest więc chętnie wykorzystywany przez wiele lokali gastronomicznych na całym świecie.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.