Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 137,72 zł
Tork

Ręcznik do rąk w składce C Tork 120181 Naturalny 4608szt. 1 warstwa System H3

Cena:

137,72 zł 169,40 zł brutto
Produkt dostępny
  • Ręczniki papierowe do rąk w składce C to uniwersalny produkt do osuszania rąk w łazience o małym lub średnim natężeniu ruchu.
  • Produkt jest wyjątkowo chłonny i wydajny, a na osuszenie rąk wystarczy już jeden odcinek ręcznika w składce C.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 192
Ilość opakowań w kartonie 24
Jakość Universal
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 31 x 25 cm
Kolor Szary

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wydajne ręczniki w składce C to sposób na dużą oszczędność

Produkt wykonany jest z jednej warstwy wyjątkowo chłonnej makulatury wysokiej jakości, która szybko osusza dłonie oraz nie podrażnia skóry. Ręczniki są więc tanim oraz sprawdzonym rozwiązaniem, zaspokajającym podstawowe potrzeby gości łazienki.
Możliwość dozowania odcinek po odcinku ogranicza zużycie produktu, co pozwala znacznie zmniejszyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Wykorzystanie dozowników Tork zwiększa wydajność

Ręczniki papierowe pasują do dozowników Tork w systemie H3, które obsługują tradycyjne metody dozowania. Wykorzystanie dozowników to sprawdzony sposób na zwiększenie wydajności ręczników oraz ochronę ich przed zamoczeniem lub zabrudzeniem.
Każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem, co minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.