Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 13,17 zł
Premium
Tork

Piana do higienicznej dezynfekcji rąk Tork 590101 Przeźroczysta 47 ml 12szt.

Cena:

13,17 zł 16,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Przeźroczysta piana do higienicznej dezynfekcji rąk na bazie alkoholu to praktyczny produkt, który nie wymaga spłukiwania.
  • Pianka jest bezzapachowa oraz łatwo się rozprowadza, dzięki czemu sprawdzi się w każdej sytuacji.
Identyfikator Systemu Tork S1 - Dozowniki / Mydła w płynie, Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Cecha Produkt biobójczy
Ilość dawek 118 doz
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Premium
Pojemność 47 ml
Kolor Bezbarwny

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Skuteczna dezynfekcja rąk zgodna z wymogami europejskimi

Piana do higienicznej dezynfekcji rąk o zawartości 75% alkoholu to skuteczny sposób na walkę z drobnoustrojami w sytuacjach braku dostępu do bieżącej wody.
Produkt ma kieszonkowe wymiary i spełnia wymogi europejskiej normy EN 1500.

Produkt przyjazny dla skóry dłoni

Pianka dezynfekująca jest bezbarwna i bezzapachowa, dzięki czemu nie podrażnia i nie wysusza skóry dłoni. Produkt łatwo się rozprowadza i może być regularnie stosowany w sytuacjach wymagających szybkiej i skutecznej dezynfekcji.

Uniwersalne zastosowanie pianki dezynfekcyjnej

Niewielka butelka kieszonkowa sprawia, że piankę dezynfekcyjną można mieć zawsze przy sobie. Sprawdzi się ona zwłaszcza w sytuacjach braku dostępu do bieżącej wody, np. po wyjściu z komunikacji miejskiej. Rozwiązanie takie można jednak wykorzystywać również w biurach i innych przestrzeniach użytku publicznego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.