Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 2,80 zł
Tork

Papier toaletowy w rolkach konwencjonalnych, biały, 2-warstwowy

Cena:

2,80 zł 3,45 zł brutto
Produkt dostępny
  • Papier toaletowy w konwencjonalnej rolce Tork do zastosowania w łazienkach o małym natężeniu ruchu, gdzie jakość i cena są równie ważne.
  • Produkt jest miły oraz miękki w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia wrażliwej skóry okolic intymnych oraz znacznie podnosi komfort użytkowania przez gości łazienki.
Identyfikator Systemu Tork T4 - Dozowniki / Papier toaletowy w rolce konwencjonalnej
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 4
Ilość opakowań w kartonie 96
Materiał Makulatura
Wymiary 9,5 cm x 12,5 cm
Długość rolki 23 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dwuwarstwowy, biały papier toaletowy Tork został wykonany z chłonnej oraz przyjemnej w dotyku makulatury najwyższej jakości.

Tłoczony wzór sprawia, że papier wydaje się grubszy oraz bardziej elegancki, a dodatkowo nie rozwarstwia się w trakcie użytkowania.

Zwiększona wydajność oraz wygoda użytkowania sprawiają, że jest to idealny wybór w miejscach, gdzie liczy się przystępna cena oraz jak najwyższa jakość produktu. Konwencjonalna rolka sprawdzi się w łazienkach o małym natężeniu ruchu, takich jak niewielkie biura lub toaleta dla pracowników kilkuosobowej firmy.

Elegancki biały papier toaletowy poprawia wizerunek łazienki, a także spełnia wszystkie podstawowe potrzeby w trakcie użytkowania.

Wybierając ten produkt, możesz być pewny, że goście łazienki wyjdą z niej zadowoleni.

W jednej zgrzewce znajdują się 4 rolki białego papieru toaletowego Tork o długości 23 metrów każda.

Papier toaletowy Tork jest kompatybilny z systemem dozowników Tork T4 dostępnych w uniwersalnych wersjach kolorystycznych.

Dozowniki nie zajmują wiele miejsca w kabinie, a także są proste i intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu wymiana rolek zajmie personelowi sprzątającemu jedynie kilka sekund.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.