Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 128,01 zł
Tork

Miękki ręcznik w składce ZZ Tork 290173 Biały 3750szt. 2 warstwy System H3

Produkt niedostępny
  • Miękkie ręczniki papierowe w higienicznych składkach ZZ marki Tork to idealne rozwiązanie do łazienek o średnim natężeniu ruchu.
  • Ręczniki są wytrzymałe i odporne na rozrywanie nawet podczas zamoczenia, co znacznie wpływa na ich wydajność.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 250
Ilość opakowań w kartonie 15
Jakość Advanced
Wymiary szer x dł odcinka: 22,6 x 23 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Ręczniki wykonane z celulozy TAD

Ręczniki papierowe wykonane są z dwóch warstw celulozy, co gwarantuje im miękkość oraz wytrzymałość nawet podczas zamoczenia. Specjalna technologia klejenia warstw za pomocą kleju tłoczonego w formie listka zapobiega rozdwajaniu oraz podnosi estetykę produktu.

Opakowanie z praktyczną rączką ułatwia przenoszenie paczek przez personel sprzątający, a także ich otwieranie i utylizację, co znacznie usprawnia pracę.

Dozowniki Tork w systemie H3 do ręczników w składce ZZ

Wykorzystanie dozowników zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieraną składką papieru, co pozwala na podsienie poziomu higieny.
Do osuszenia dłoni wystarcza jeden odcinek ręcznika, co znacznie podnosi wydajność oraz ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.