Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 87,93 zł
Tork

Czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń Tork 130052 Niebieskie 2szt. 2 warstwy 255m System W1, W2

Cena:

87,93 zł 108,15 zł brutto
Produkt dostępny
  • Czyściwo papierowe Tork do uniwersalnego zastosowania w warsztatach, zakładach przemysłowych oraz gastronomii.
  • Produkt jest wytrzymały nawet podczas zamoczenia, a jednocześnie bardzo chłonny, co zwiększa jego wydajność.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach, Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 750
Ilość opakowań w kartonie 2
Materiał Celuloza + makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 23,5 cm x 34 cm
Długość rolki 255 m
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo składa się z dwóch, nierozdwajających się warstw celulozowo-makulaturowych

Celuloza wpływa na jego wytrzymałość oraz miękkość w dotyku, natomiast makulatura dobrego gatunku zwiększa chłonność. Takie połączenie ogranicza znacznie ilość produkowanych odpadów, a także nakłady finansowe na zakup środków higienicznych.

Czyściwo papierowe marki Tork zostało wykonane w innowacyjnej technologii QuickDry, która gwarantuje mu bardzo wytrzymałą strukturę nawet podczas zamoczenia. Produkt idealnie wchłania wodę, oleje lub brud, dlatego sprawdza się w czyszczeniu powierzchni, narzędzi lub części.

Ręczniki papierowe Tork współpracują z dozownikami stojącymi i ściennymi Tork w systemie W1 i W2

Łatwa aplikacja jedną ręką oraz możliwość dostosowania do swoich potrzeb to ich główne cechy charakterystyczne. Dozowniki są łatwe i intuicyjne w wymianie rolek, dzięki czemu obsługa nie zajmuje wiele czasu. Ich wykorzystanie znacznie zwiększa poziom higieny.

Czyściwo Tork świetnie sprawdza się w warsztatach i myjniach samochodowych, a także w zakładach przemysłowych, gdzie zwiększa codzienne bezpieczeństwo pracy. Produkt został dopuszczony do kontaktu z żywnością poprzez stosowne certyfikaty. Może więc być z powodzeniem wykorzystywany w branży gastronomicznej do wycierania rąk, blatów i przyborów kuchennych.

claw

polecam

zgodne z opisem, szybka dostawa, bardzo dobry produkt

Aga

Zgodny z opisem, dobra jakość

Papier dobrej jakości, kupiłam go do czyszczenia szkła i luster, działa bardzo dobrze, można go używać kilka razy, ponieważ jest to mocny papier, nie pozostawia smug. Bardzo duża ilość, dla osoby prywatnej starczy na bardzo długo. Dostawa szybka, moim zdaniem produkt warty swojej ceny.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
2 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.