Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 46,38 zł
Tork

Czyściwo papierowe białe, celulozowe bezpyłowe Tork 130033 System W1, W2

Produkt niedostępny
  • Dwuwarstwowe, wytrzymałe czyściwo celulozowe znanej z wysokiej jakości swoich produktów marki Tork.
  • Uniwersalne zastosowanie oraz przystępna cena sprawiają, że produkt jest chętnie wykorzystywany w wielu branżach.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach, Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 2
Ilość opakowań w kartonie 2
Materiał Celuloza
Wymiary 25,5 cm x 33 cm
Długość rolki 264 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dwuwarstwowe czyściwo Tork składa się z dwóch celulozowych warstw o wysokiej wytrzymałości na rozrywanie nawet podczas zamoczenia.

Produkt jest miękki i miły w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skóry dłoni, a także nie rysuje szorowanych powierzchni.

Wysoka wydajność produktu sprawia, że rolka wystarcza na dłużej niż inne, konkurencyjne czyściwa znanych marek. Ogranicza to ilość odpadów oraz wydatki na zakup środków higienicznych.

Czyściwo celulozowe Tork posiada certyfikat ISEGA zezwalający na wykorzystanie go z żywnością.

Świetnie sprawdza się więc w gastronomii do utrzymywania czystości w dużych kuchniach. Elastyczna struktura ułatwia wycieranie akcesoriów kuchennych, sprzętów, a także kuchenek i blatów.

Produkt nie pyli i nie zostawia smug lub śladów, dzięki czemu świetnie nadaje się do mycia okien, szyb lub innych szklanych powierzchni.

Czyściwo jest wyjątkowo chłonne, przez co bez zarzutu wchłania wodę i oleje. Może być więc wykorzystywane w warsztatach samochodowych, przemysłowych lub usługowych, stojąc na straży bezpieczeństwa pracy.

Czyściwo zyskuje jeszcze bardziej na swojej funkcjonalności przy wykorzystaniu wraz z systemem dozowników Tork W1 i W2.

Dozowniki dostępne są w zależności od potrzeb w wersji stojącej oraz ściennej, umożliwiającej aplikacje nawet jedną ręką. Szybka wymiana rolek oszczędza czas oraz zwiększa zadowolenie z produktu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.